HAKKIMIZDA

GÖBEKLİTEPE METAL ISITMA SOĞUTMA HAVALANDIRMA MAKİNA ELEKTRİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2015 yılında Şanlıurfa'da kurulmuştur.Firmanın kuruluş amacı Havalandırma, Isıtma, Soğutma sistemlerinin kurulması ve bu sistemlerle ilgili eğitim-danışmanlık ve proje hizmetlerinin yürütülmesidir.

MİSYONUMUZ

Havalandırma Isıtma Soğutma sektöründe yüksek kaliteli proje uygulama ve danışmanlık hizmetleri sağlamak ve en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen ileri teknoloji çözümleri geliştirmek ve sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Havalandırma Isıtma Soğutma alanında deneyim ve bilgiye dayalı ileri teknoloji çözümleri sunan sürekli gelişen ve yenilikleri takip eden profesyonel altyapıya sahip bir şirket olmaktır.

GÖBEKLİTEPE METAL ISITMA SOĞUTMA HAVALANDIRMA MAKİNA ELEKTRİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş

Kendi içinde büyüyerek havalandırma imalatı alanında yeni bir yatırıma giderek hazır havalandırma kanal üretme tesisini bünyesinde açarak havalandırma kanal imalatına başlamıştır.

Her biri kendi alanında deneyimli ve sertifikalı uzman kadrosu ve iş planlama yapısı ile gerçekleştirdiği projelerde sürekli ilerleme sağlamış ve oluşturduğu teknik altyapı ile gelişmeye açık ve sistemli büyüyen bir organizasyon haline gelmiştir.

GÖBEKLİTEPE HAVALANDIRMA

Copyright © 2018 Göbeklitepe Havalandırma Tüm Hakları Saklıdır.

Ulubağ Mah. R.Tayyip Erdoğan Blv. No:287/1 Haliliye/ŞANLIURFA

Tel : 0(414) 341 07 62

Gsm : 0(530) 222 65 16